Kohtunikud

Laupäev, 23.09.2017
FCI 1
belgia lambakoerad (groenendael, laekenois, malinois,tervueren); hollandi lambakoer (karmi-, lühi- ja pikakarvaline); saksa lambakoer; saksa lambakoer, pikakarvaline; šveitsi valge lambakoer – George Schogol, Gruusia
Kõik ülejäänud tõud – Lidija Oklešen, Sloveenia
FCI 2
dobermann; inglise buldog; saksa pinšer; kääbusšnautser (must, must-hõbedaga, pipar-sool, valge); šnautser (must, pipar-sool); suuršnautser (must, pipar-sool); vene must terjer; kääbuspinšer – Linda Volarikova, Slovakkia
berni alpi karjakoer; leonberger; newfoundlandi koer; landseer; bernhardiin (pika- ja lühikarvaline); mallorca dogi; bordoo dogi; pürenee mäestikukoer – Tina Peixoto, Portugal
Kõik ülejäänud tõud – Igor Selimovic, Horvaatia
FCI 3
ameerika staffordshire’i terjer; kääbusbullterjer; bullterjer; norfolki terjer; norwichi terjer; šoti terjer; dandie dinmont’i terjer – Csaba Zsolt Lokodi, Rumeenia
staffordshire’i bullterjer; jack russelli terjer; cairn terjer – Anca Giura, Rumeenia
Kõik ülejäänud tõud – Róbert Kanas, Slovakkia
FCI 4
kääbustaks, karmikarvaline; küülikutaks, karmikarvaline; taks, karmikarvaline – Csaba Zsolt Lokodi, Rumeenia
Kõik ülejäänud tõud – Anca Giura, Rumeenia
FCI 6
Kõik tõud – George Schogol, Gruusia

EKL poolt tunnustatud tõud (nö. 0 rühm) – kõik tõud – George Schogol, Gruusia


Pühapäev, 24.09.2017
FCI 5
pomeranian/kääbusspits; saksa väike spits (valge, uued värvused, põlisvärvused); saksa keskmine spits (valge, uued värvused, põlisvärvused); saksa suurspits (valge, põlisvärvused) – Hedi Kumm, Eesti
ameerika akita; akita; samojeedi koer; siberi husky – Igor Selimovic, Horvaatia
Kõik ülejäänud tõud – George Schogol, Gruusia
FCI 7
Kõik tõud – Anca Giura, Rumeenia
FCI 8
siledakarvaline retriiver; labradori retriiver; kuldne retriiver – Tina Peixoto (Portugal)
ameerika kokkerspanjel; inglise kokkerspanjel; portugali veekoer; romagna veekoer; hispaania veekoer – Linda Volarikova, Slovakkia
Kõik ülejäänud tõud – Róbert Kanas, Slovakkia
FCI 9
tiibeti terjer; tiibeti spanjel; shih tzu; lõvikoerake; lhasa apso; havanna bichon; coton de tulear; hiina harjaskoer; bologna bichon; käharakarvaline bichon – Róbert Kanas, Slovakkia
cavalier king charles spanjel; papillon; phalene – Anca Giura, Rumeenia
prantsuse buldog – Csaba Zsolt Lokodi, Rumeenia
mops – Linda Volarikova, Slovakkia
Kõik ülejäänud tõud – Lidija Oklešen, Sloveenia
FCI 10
Kõik tõud – Csaba Zsolt Lokodi, Rumeenia


NB! Näituse toimkond jätab endale õiguse teha muudatusi kohtunike nimekirjas!