Kohtunikud

Rahvusvaheline koertenäitus (CACIB) | 22.09.2018 | kohtunike jaotus

RÜHM 0 – F.C.I. poolt tunnustamata tõud
kõik tõud – Linda Jürgens (Eesti)

RÜHM 1 – Lamba- ja karjakoerad (va. šveitsi alpi karjakoerad)
welsh corgi cardigan, welsh corgi pembroke – Janelle Robbins (Austraalia)
ülejäänud tõud – Ruth Wagner (Luksemburg)

RÜHM 2 – Pinšerid, šnautserid, molossid ja šveitsi alpi karjakoerad
ahvpinšer, dobermann, kääbuspinšer, saksa pinšer, kääbusšnautserid,  šnautserid, suuršnautserid, bordoo dogi – Rade Vesić (Serbia)
saksa bokser, saksa dogid, rottweiler – Janelle Robbins (Austraalia)
berni alpi karjakoer, vene must terjer – Hedi Kumm (Eesti)
kõik ülejäänud tõud – Sebastian Harnik (Poola)

RÜHM 3 – Terjerid
austraalia terjer, austraalia siiditerjer, cairni terjer, dandie dinmont’i terjer, inglise kääbusterjer, norfolki terjer, norwichi terjer, skye terjer, šoti terjer, west highlandi terjer;  yorkshire terjer – Veli-Pekka Kumpumäki (Soome)
kõik ülejäänud tõud – Helge Kvivesen (Norra)

RÜHM 4 – Taksid
kõik karmikarvalised taksid – Inga Siil (Eesti)
kõik ülejäänud tõud – Linda Jürgens (Eesti)

RÜHM 5 – Spitsilaadsed ja algupärased tõud
samojeedi koer, mehhiko karvutud koerad, vaaraokoer, etna cirneco, ibiza podencod, portugali podengod, tai ridgeback, hall norra põdrakoer, ida-siberi laika, jämtlandi koer, karjala karukoer, lääne-siberi laika, must norra põdrakoer, norra lunnikoer, soome püstkõrv – Inga Siil (Eesti)
saksa spitsid – Rade Vesić (Serbia)
kõik ülejäänud tõud – Tanya Ahlman-Stockmari (Soome)

RÜHM 6 – Hagijad, verejäljekoerad ja nende sugulastõud
basset hound, beagle, verekoer, dalmaatsia koer, rodeesia ridgeback, vendeeni suur basset grifoon, vendeeni väike basset grifoon  – Janelle Robbins (Austraalia)
kõik ülejäänud tõud – Veli-Pekka Kumpumäki (Soome)

RÜHM 7 – Seisukoerad
bretooni spanjel, itaalia linnukoer, saksa linnukoerad, ungari linnukoerad, weimari linnukoerad – Janelle Robbins (Austraalia)
kõik ülejäänud tõud – Inga Siil (Eesti)

RÜHM 8 – Retriiverid, linde lendu ajavad koerad ja veekoerad
ameerika kokkerspanjel, inglise kokkerspanjel, kiharakarvaline retriiver, labradori retriiver – Tanya Ahlman-Stockmari (Soome)
clumber spanjel, inglise springerspanjel, romagna veekoer, kuldne retriiver, siledakarvaline retriiver – Veli-Pekka Kumpumäki (Soome)
kõik ülejäänud tõud – Inga Siil (Eesti)

RÜHM 9 – Seltsi- ja kääbuskoerad
cavalier king charles spanjel, mops, prantsuse buldog – Hedi Kumm (Eesti)
chihuhua’d, kõik puudlid – Linda Jürgens (Eesti)
belgia grifoon, brüsseli grifoon, väike brabandi grifoon, lhasa apso, tiibeti terjer, tiibeti spanjel, shih tzu – Janelle Robbins (Austraalia)
kõik ülejäänud tõud – Rune Arvid Lysgaard (Norra)

RÜHM 10 – Hurdad
kõik tõud – Janelle Robbins (Austraalia)


Rahvusvaheline koertenäitus (CACIB) | 22.09.2018 | lõppvõistlused

Laps & koer, juunior handler – Janelle Robbins (Austraalia)

Rühm 10 – Janelle Robbins (Austraalia)
Rühm 9 – Rune Arvid Lysgaard (Norra)
Rühm 8 – Tanya Ahlman-Stockmari (Soome)
Rühm 7 – Inga Siil (Eesti)
Rühm 6 – Veli-Pekka Kumpumäki (Soome)
Rühm 5 – Rade Vesić (Serbia)
Rühm 4 – Inga Siil (Eesti)
Rühm 3 – Helge Kvivesen (Norra)
Rühm 2 – Sebastian Harnik (Poola)
Rühm 1 – Ruth Wagner (Luksemburg)

Parim Beebi – Linda Jürgens (Eesti)
Parim Kasvataja – Rade Vesić (Serbia)

Parim Kutsikas – Inga Siil (Eesti)
Parim Järglasteklass – Veli-Pekka Kumpumäki (Soome)

Parim Veteran – Tanya Ahlman-Stockmari (Soome)
Parim Paar – Hedi Kumm (Eesti)

Parim Juunior – Janelle Robbins (Austraalia)
BEST IN SHOW – Linda Jürgens (Eesti)

NB! Näituse toimkond jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi kohtunike nimekirjas.