Näitusel hindavad kohtunikud:
Joao Vasco Pocas
Kornelija Butrimova
Anders Tunold-Hanssen
Alexander Shishkin
Nikolina Davidovska
Zaur Agabeyli
Mica Mladenovic
Sabina Chiesa-Folbrecht
Brigita Kremser

LAUPÄEV, 25.07.2020

PÜHAPÄEV, 26.07.2020

RÜHM 1 - Lamba- ja karjakoerad (va. šveitsi alpi karjakoerad)

Anders Tunold-Hanssen:
austraalia karjakoer; austraalia lambakoer; habecollie; flaami karjakoer;  briard; collie (mõlemad karvatüübid); vana inglise lambakoer; shetlandi lambakoer; welsh corgi (cardigan & pembroke)
Brigita Kremser: kõik ülejäänud tõud
Kornelija Butrimova:  kõik tõud

RÜHM 2 - Pinšerid, šnautserid, molossid ja šveitsi alpi karjakoerad

Mica Mladenovic: ahvpinšer; dobermann; kääbusšnautser; šnautser; suuršnautser; vene must terjer
Joao Vasco Pocas:  kõik ülejäänud tõud

Joao Vasco Pocas:  ahvpinšer; dobermann; kääbusšnautser; šnautser; suuršnautser; vene must terjer
Mica Mladenovic: kõik ülejäänud tõud

RÜHM 3 – Terjerid

Nikolina Davidovska: kõik tõud Brigita Kremser: kõik tõud

RÜHM 4 – Taksid

Anders Tunold-Hanssen: kõik tõud Nikolina Davidovska: kõik tõud

RÜHM 5 - Spitsilaadsed ja algupärased tõud

Mica Mladenovic: ameerika akita; akita; alaska malamuut; sibery husky; samojeedi koer
Kornelija Butrimova: kõik ülejäänud tõud
Zaur Agabeyli: kõik tõud

RÜHM 6 - Hagijad, verejäljekoerad ja nende sugulastõud

  Nikolina Davidovska: kõik tõud Anders Tunold-Hanssen: rhodeesia ridgeback; vendeeni basset grifoon (suur ja väike);  dalmaatsa koer; baieri verekoer; bretooni liivakarva basset
Zaur Agabeyli: kõik ülejäänud tõud

RÜHM 7 – Seisukoerad

  Zaur Agabeyli: kõik tõud Nikolina Davidovska: kõik tõud

RÜHM 8 - Retriiverid, linde lendu ajavad koerad ja veekoerad

  Zaur Agabeyli: kõik tõud Sabina Chiesa-Folbrecht: kuldne retriiver, labradori retriiver
Joao Vasco Pocas: kõik ülejäänud tõud

RÜHM 9 - Seltsi- ja kääbuskoerad

Sabina Chiesa-Folbrecht: mops;  bostoni terjer; prantsuse buldog; grifoonid (kõik tüübid)

Alexander Shishkin: kõik ülejäänud tõud

Alexander Shishkin: mops; bostoni terjer; prantsuse buldog; grifoonid (kõik tüübid)

Sabina Chiesa-Folbrecht: cavalier king charles spanjel; king charles spanjel

Anders Tunold-Hanssen: kõik ülejäänud tõud

RÜHM 10 – Hurdad

Kornelija Butrimova: kõik tõud Nikolina Davidovska: kõik tõud

Korraldajal on õigus vajadusel teha muudatusi kohtunike ja nende poolt hinnatavate tõugude nimekirjas.