Näitustel hindavad kohtunikud:
Leif-Herman Wilberg (Norra)
Kalvo Kriisk (Eesti)
Veli-Pekka Kumpumäki (Soome)
Espen Engh (Norra)
Maria Amélia Taborda (Portugal)
Anna Redlicka (Poola)
Jelena Kruus (Eesti)
Reet Lint (Eesti)
Irina Poletaeva (Soome) 
Kristin Kerem (Eesti)

Korraldajal on õigus vajadusel teha muudatusi kohtunike ja nende poolt hinnatavate
tõugude nimekirjas.

LAUPÄEV, 19.09.2020 CAC

PÜHAPÄEV, 20.09.2020 CACIB

Sergei Pustovalov (EE) - Laps ja koer; juunior handler
Kristiina Tupalskaja (EE) – Laps ja koer; juunior handler

RÜHM 1 - Lamba- ja karjakoerad (va. šveitsi alpi karjakoerad)

Kalvo Kriisk (EE) – welsh corgi cardigan; welsh corgi pembroke
Maria Amélia Taborda (PT) – austraalia lambakoer; bordercollie; briard; habecollie; saksa lambakoer; portugali lambakoer
Leif-Herman Wilberg (NO) – ülejäänud tõud

Anna Redlicka (PL) – ameerika väike lambakoer; austraalia lambakoer; collie (pika ja lühikarvaline); shetlandi lambakoer; welsh corgi cardigan; welsh corgi pembroke
Espen Engh (NO) – ülejäänud tõud

RÜHM 2 - Pinšerid, šnautserid, molossid ja šveitsi alpi karjakoerad

Leif-Herman Wilberg (NO) – bernhardiinid; berni alpi karjakoer; hovawart; kesk aasia lambakoer; kaukaasia lambakoer; landseer; leonberger; newfoundlandi koer; pürenee mäestikukoer; tiibeti mastif
Maria Amélia Taborda (PT) –ülejäänud tõud

Maria Amélia Taborda (PT) – bernhardiinid; berni alpi karjakoer; hovawart; kaukaasia lambakoer; kesk aasia lambakoer; landseer; leonberger; newfoundlandi koer; pürenee mäestikukoer; tiibeti mastif
Jelena Kruus (EE) – kääbuspinšer; kääbusšnautser; šnautser; suuršnautser
Veli-Pekka Kumpumäki (FI) - ülejäänud tõud

RÜHM 3 – Terjerid

Veli-Pekka Kumpumäki (FI) - austraalia terjer, forksterjer (mõlemad karvatüübid), jack russelli terjer, norfolki terjer, norwichi terjer, šoti terjer, yorkshire terjer
Leif-Herman Wilberg (NO) – ülejäänud tõud

Espen Engh (NO) - austraalia terjer, forksterjer (mõlemad karvatüübid), jack russelli terjer, norfolki terjer, norwichi terjer, šoti terjer, yorkshire terjer
Veli-Pekka Kumpumäki (FI) – ülejäänud tõud

RÜHM 4 – Taksid

Kalvo Kriisk (EE) – kõik tõud Kristin Kerem (EE) – kõik tõud

RÜHM 5 - Spitsilaadsed ja algupärased tõud

Irina Poletaeva (FI) - jakuudi laika; samojeedi koer; siberi husky; hall norra põdrakoer; ida siberi laika; jämtlandi koer; karjala karukoer; norra lunnikoer; norrbotteni spits; soome püstkõrv; jaapani spits; kaana koer; mehhiko karvutu koer; peruu karvutu koer; kanaari podenco; portugali podengo; taiwani koer; tai ridgeback
Veli-Pekka Kumpumäki (FI) – ülejäänud tõud

Reet Lint (EE) – jakuudi laika; samojeedi koer; siberi husky; hall norra põdrakoer; ida siberi laika; jämtlandi koer; karjala karukoer; norra lunnikoer; norrbotteni spits; soome püstkõrv; jaapani spits; kaana koer; mehhiko karvutu koer; peruu karvutu koer; kanaari podenco; portugali podengo; taiwani koer; tai ridgeback
Irina Poletaeva (FI) – ülejäänud tõud

RÜHM 6 - Hagijad, verejäljekoerad ja nende sugulastõud

  Kalvo Kriisk (Eesti) – kõik tõud

Reet Lint (EE) – eesti hagijas
Espen Engh (NO) – kõik ülejäänud tõud

RÜHM 7 – Seisukoerad

Espen Engh (NO) – iiri punane setter, inglise setter, gordoni setter, iiri puna valge setter
Jelena Kruus (EE) – kõik ülejäänud tõud

Reet Lint (EE) – iiri punane setter
Leif-Herman Wilberg (NO) – kõik ülejäänud tõud

RÜHM 8 - Retriiverid, linde lendu ajavad koerad ja veekoerad

Espen Engh (NO) – chesapeake bay retriiver; kiharakarvaline retriiver; kuldne retriiver; labradori retriiver; nova scotia retriiver; siledakarvaline retriiver;
Veli-Pekka Kumpumäki (FI) – kõik ülejäänud tõud

Jelena Kruus (EE) – labradori retriiver
Kalvo Kriisk (EE) – chesapeake bay retriiver; kiharakarvaline retriiver; kuldne retriiver; nova scotia retriiver; siledakarvaline retriiver;
Espen Engh (NO) – kõik ülejäänud tõud

RÜHM 9 - Seltsi- ja kääbuskoerad

Jelena Kruus (EE) – chihuahua’d; bologna bichon; havanna bichon; malta bichon; hiina harjaskoer, kromfohrlander
Espen Engh (NO) – cavalier king charles spanjel, mops; prantsuse buldog
Anna Redlicka (PL) – kõik ülejäänud tõud

Kristin Kerem (EE) – mops; prantsuse buldog
Anna Redlicka (PL) – cavalier king charles spanjel
Kalvo Kriisk (EE) – chihuahua’d
Leif-Herman Wilberg (NO) – kõik ülejäänud tõud

RÜHM 10 – Hurdad

Leif-Herman Wilberg (NO) - afganistani hurt, itaalia väikehurt; whippet
Veli-Pekka Kumpumäki (FI) – ülejäänud tõud

Espen Engh (NO) – kõik tõud
   

RÜHM 0 – EKL POOLT TUNNUSTATUD TÕUD

  Leif-Herman Wilberg (NO) – kõik tõud Espen Engh (NO) – kõik tõud